2014 Topuklu Ayakkabı Modelleri

26 Kasım 2013 Salı, 08:00
2014 topuklu ayakkabı modelleri

2014 Topuklu Ayakkabı Modelleri, 2014 topuklu ayakkabı modelleri, 2014 topuklu ayakkabı modası renkleri fiyatları çeşitleri, topuklu ayakkabı markaları, yeni sezon topuklu ayakkabı modelleri ve modası, son moda 2014 bayan kadın yazlık kışlık topuklu ayakkabılar.

2014 topuklu ayakkabı modelleri yine bayanların bütün ilgisini çekecek. Alışveriş listesinde hep üst sıralarda yer alan topuklu ayakkabılar yeni sezon yerini yine korayacak. Oldukça zarif çizgilere sahip topuklu ayakkabı modelleri, bu sezonun koleksiyonun da biraz daha renkli ve ovalimsi çizgilere sahip. Işıltılı modellerden zımbalı modellere kadar birçok seçenek sunan topuklu ayakkabı modelleri renkleri ile de cezbediyor.

2014 topuklu ayakkabı modelleri

Estetik ve şık yapıya sahip topuklu ayakkabılar giyilen giysiler kadar önemlidir. Topuklu ayakkabı alırken çok dikkat edilmesi gerekir. Bilindiği gibi bu ayakkabılar bayanların yürüyüş tarzından dik duruşuna kadar etkiler. Mutlaka sizler de karşılaşmışsınızdır. Bazı bayanlar kafa önde gider ve sağa sola yalpalar. Özellikle de kısa boylu olup bütün herşeyi topuklu ayakkabı ile çözeceğine inanan bayanların yürüyüşleri çok daha dikkat çekici oluyor. Kısa boylu bayanlara önerimiz aşırıya kaçmamaları hatta orta boy topuklu ayakkabı ideal olacaktır.

2014 sezonu için hazırladığımız galerimiz de kendinize hitap edecek modelleri bulacağınıza inanıyoruz. Göz atmadan topuklu ayakkabı almamanızı tavsiye ederiz…

2014 Topuklu Ayakkabı Modelleri (Foto Galeri)

Yorum

  1. Pingback: 2014 Abiye Modelleri

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz